Меню
  UA
  Меню

  Міста, де ми будуємо

  premium

  Ми неодноразово розповідали, що будуємо у мальовничих місцях рідної України. Що це за місця? Ми спробуємо вам розповісти. 

  Почнемо з чарівного міста Рівне, де розташований Житловий комплекс «ECO HOUSE».

  Місто Рівне – відоме з 1283 року (738 роки), перебуває у статусі міста з 1939 року (82 роки). 

  Напевно, перша асоція з цим містом – це Тунель кохання. 

  Початок залізничного шляху, оповитого віттям дерев, відомого як Тунель Кохання, знаходиться у Клевані і веде до Оржева ідеальною прямою лінією, довжиною 4 км.

  Рівне є значним осередком культури держави – тут працюють театри (обласний муздрамтеатр, ляльковий і декілька театрів-студій), філармонія, зал камерної та органної музики, низка музеїв, палаців і будинків культури, кінотеатрів, численні бібліотеки; у місті є декілька парків та зоопарк.

  Рівненський зоопарк розміщений на рельєфній парковій території площею 4,7 га на в’їзді в Рівне з боку Києва. Тут представлені 150 видів тварин, серед яких леви та інші великі котячі, ведмеді, мавпи, парнокопитні, птиці.

  Основна частина зоопарку – це залишки старого фруктового саду та єдиний в межах міста природний лісовий масив площею 4,7 га. 

  Давньою традицією є органні концерти Рівненської обласної філармонії. Унікальний орган дозволяє виконувати весь спектр світової органної музики. Кращі органісти України та Європи беруть участь у щорічних фестивалях органної музики Рівненської обласної філармонії.

  Найближча пам‘ятка до ЖК «ECO HOUSE» – це дендропарк. 

  Біля 7 км доріг на яких можна побачити більше 800 видів деревних рослин з усього світу. Вони розбиті по зонах: Америка, Кавказ, Середня Азія, Далекий Схід, Сибір, Карпати, Крим та ін.  

  Дендропарк площею 30 га створювався протягом 20 років кропіткою працею ентузіастів, студентів та викладачів Березнівського лісового коледжу.

  Житловий комплекс «ECO HOUSE» розташований по вулиці Олени Теліги. Вулиця названа на честь української поетеси, публіцистки, діячки Олени Теліги, яка в свій час працювала у редакції газети «Волинь».

  Та скоро у місті Рівне з‘явиться ще один об‘єкт, який можна сміливо вписувати в одну із туристичних перлин – Ековулиця. 

  На Ековулиці будуть розташовані лавки із сонячними батареями та USB-зарядними пристроями, станціями для підзарядки електромобілів, зона для вигулу собак, баки для сортування сміття тощо. 

  Якщо бажаєте побачити, як буде виглядати Ековулиця переходьте за посиланням та ставте вподобання👍🏼.