Меню
  UA
  Меню

  Це МИ – команда Premium Space

  premium

  Хто вони – працівники групи компаній Premium Space? Ми вирішили познайомити вас з нашою командою. Адже у нас є про що розповісти.

  Знайомтесь, це Лілія Богданівна Пелехата, регіональний керівник Житлових комплексів «Преміум Парк» та «EcoHouse». Вже 5 років вона віддана нашій компанії. Ми взяли у неї невеличке інтерв’ю. 

  Ліліє Богданівно, а що для вас Premium Space?

  – це велика частина мого життя. Місце, де я росту як професіонал, можу реалізовувати власне бачення розвитку проєкту, разом з тим маючи підтримку команди однодумців. 

   

  Яким ви бачите Premium Space через 5 років?

  – як Компанія ми зараз у стадії активного розвитку. У нас багато планів і це не лише будівництво, а й нові напрямки, які будуть робити життя мешканців комфортним у наших об’єктах.

  Через 5 років нам не треба буде рекламувати наші об’єкти, оскільки, бренд Premium Space буде впізнаваний, а у наших об’єктах вже будуть мешкати Ваші друзі та родичі.

   

  Яка ваша сильна сторона у роботі? 

  – я щиро люблю кожного клієнта і прагну, щоб результат нашої роботи та сервіс задовольняли їх повністю і викликали ефект “вау”.

   

  Найцікавіше, що з вами відбулось за часи роботи?

  Я думаю, що колись напишу книгу історій придбання квартир в новобудові! Найулюбленіші мої історії про те, як наші клієнти повертаються до нас знову, щоб купити другу, третю, четверту квартиру… це дорогого вартує, адже означає, що нам довіряють. 

   

  Щойно згадала історію, як ще у 2016 році, в перший рік будівництва ЖК “Преміум Парк” у місті Житомир, ми організували свято до дня Покрови (дня Українського Козацтва) на території будівництва. Було велике свято з козаками, польовою кухнею, фотозоною та розвагами. І от на свято приходить наш потенційний клієнт, який на той момент лише планував придбання квартири, і залишає нам двох своїх дітей (молодшого та середнього шкільного віку),  а сам їде у справах.

  Ми спочатку були здивовані та навіть трішки збентежені. А потім, оцінили, що він довірив нам найцінніше, адже був впевнений, що нам можна довіряти! Такі моменти, з однієї сторони, покладають на тебе і твоїх менеджерів велику відповідальність, а з іншої сторони розумієш рівень довіри й робиш все, щоб його виправдати!

  А ви ще не з нами? Тоді приєднуйтесь!

  З переліком вакансій можна ознайомитись тут.

  До зустрічі у Premium Space!