Меню
  UA
  Меню

  єОселя: пропонуємо зміни до Програми

  1 жовтня 2022 року стартувала програма доступного іпотечного кредитування для окремих груп населення.

  Зустріч «Можливості державної іпотечної програми єОселя» відбулася 2 листопада 2022 року. Ми обговорили роботу програми за перший місяць на бізнес-зустрічі керівництва Укрфінжитло та членів Конфедерації будівельників України.

  Лілія Пелехата, регіональний керівник групи компаній «Premium Space», під час обговорення можливостей співпраці держави, банків та забудовників запропонувала включити до програми не тільки квартири у багатоповерхових будинках, а й приватну індивідуальну забудову.

  «Було б добре, аби держава звернула увагу на приватні котеджні містечка. Така забудова стає все більш популярною та розповсюдженою у регіонах України, а її вартість та площа повністю відповідає вимогам Програми іпотечного кредитування єОселя. До того ж приватний будинок, котедж або таунхаус будується набагато швидше аніж багатоповерхівка», — зауважила Лілія Пелехата під час зустрічі.

  Придбати житло в іпотеку під 3% зараз можуть військовослужбовці, медичні працівники, педагоги та науковці, житлова власність яких не перевищує 52,5 м2 на сім’ю з однієї особи.

  Наші проєкти повністю задовільняють умови Програми іпотечного кредитування єОселя і ми залюбки проконсультуємо кожного охочого придбати квартиру в іпотеку.