Меню
  UA
  Меню

  Довгоочікувані новини в ЖК «Преміум Парк»

  10 листопада 2022 року ми видали ключі власникам квартир в Житомирі

  Команда Групи компаній «Premium Space» щиро вітає власників квартир у другій секції ЖК «Преміум Парк» з отриманням ключів від довгоочікуваних квартир у надвидовищному житловому комплексі м. Житомир!

  10 листопада представники Центру Показів ЖК «Преміум Парк» у Житомирі провели установчі збори для створення ОСББ у другій секції будинку. Разом з цим власники отримали ключі від омріяних осель. Квартири у новобудові в центрі Житомира зовсім скоро будуть сповнені сміху, пісень, дитячого галасу та запахом кави та традиційних українських смаколиків.

  Довгоочікувані новини в ЖК «Преміум Парк» Довгоочікувані новини в ЖК «Преміум Парк» Довгоочікувані новини в ЖК «Преміум Парк» Довгоочікувані новини в ЖК «Преміум Парк»Довгоочікувані новини в ЖК «Преміум Парк»Довгоочікувані новини в ЖК «Преміум Парк»Довгоочікувані новини в ЖК «Преміум Парк»

  ЖК «Преміум Парк» ― це житловий комплекс преміумкласу в самому серці міста Житомир. Розташований біля перлини міста ― Шодуарівського парку. Квартири в новобудові ЖК «Преміум Парк» відкривають неймовірний краєвид на р. Тетерів та міський стадіон.