Меню
  UA
  Меню

  Це ми – команда Premium Space. Анна – ЖК “EcoHouse”

  premium

  Знайомтесь, це Анна із міста Рівне.

  Вона керівник Центру показів Житлового комплексу “Eco House”.

  Ми поставили декілька питань аби ви дізналися більше про нашу команду Premium Space.

   

  Анно, скільки ти працюєш у Premium Space?

  Я працюю в компанії вже 3 роки.

  Які в тебе були перемоги за цей час?

  Ой, перемоги були дуже круті! (каже з усмішкою). Рік видався плідним на перемоги. На початку карантину, у березні 2020 року, між працівниками проводився конкурс. Виявляли найактивнішого, найкреативнішого та найзавзятішого працівника. Перемога дісталась мені, це було неочікувано, я була дуже щаслива.

  Наступний конкурс проводився між усіма Центрами Показів. Тут допомогла командна робота і позитивне налаштування. Перемогти дуже хотілось, адже нагородою була подорож до сонячного Єгипту. Боротьба була складна та деколи непередбачувана та ми з колегами чудово погрілись на сонечку в Єгипті, емоції просто зашкалювали.

  Яким бачиш Premium Space через 5 років?

  Однозначно успішним. Команда однодумців неодмінно «забудує» всю Україну, і повірте, що Стрий, Миколаїв, Одеса, Житомир і наше Рівне – це тільки початок втілення грандіозних задумів.

  Ань, ми знаємо, що ти сама придбала квартиру у ЖК «Eco House». Чому ти обрала саме цей комплекс?

  Нууу, тут можна розповідати довго, але якщо стисло, то відповідність задумів з їх реалізацією зробило своє. 

  Розповідаючи клієнтам про наш ЖК, завжди розуміла, що він дійсно класний, і за ці роки надзвичайно його полюбила. В ньому, вдало поєднується те, чого насправді часто бракує. Це і неймовірний затишок, комфорт, супер зручна інфраструктура, крутий зовнішній вигляд, ой, про це я можу говорити довго, чого тільки вартує ековулиця. Хто б не хотів жити в будинку, де буде благоустрій з першою, і поки єдиною, в нашому місті Ековулицею? Тут, мені здається, без слів все зрозуміло. 

  В наш час, термін ЕКО ми вже маємо сприймати не як тренд, а як певний стиль життя, і коли постало питання придбання квартири – не було жодних вагань.

  А ви ще не з нами? Тоді приєднуйтесь!

  З переліком вакансій можна ознайомитись тут.

  До зустрічі у Premium Space!