Меню
  UA
  Меню

  Преміальна подорож – частина ІІ

  premium

  Як ми і обіцяли, розкриваємо усі карти незабутньої подорожі нашої команди до Єгипту.

   

  Група компаній Premium Space – це житлові комплекси у багатьох містах України, такі як Рівне, Житомир, Одеса, Миколаїв тощо.

   

  Не дивлячись на те, що члени колективу знаходяться у сотнях кілометрів один від одного, зустрічі проводяться регулярно завдяки онлайн-зв‘язку. 

   

  Якщо ви думаєте, що онлайн-зустрічі – це нудно та офіційно, то ви просто не були у чатах Premium Space. 

   

  Гарячі дискусії, актуальні теми, чітка звітність та дружні розмови – це те, що відбувається на нарадах у Premium Space. Тому ми вирішили підтримати палкий ентузіазм працівників та влаштували мотивуючий конкурс. Головною умовою якого була активна участь у кожній нараді. На кон було виставлено подорож до Єгипту з керівним складом компанії у стилі Premium Space.  

  Непогана нагорода, егеж?  

   

  Боротьба була запеклою. Усі центри показів конкурували між собою та кожен раз намагались перевершити один-одного. Та зрештою, дівчата з Рівного, виявились спритнішими та майже зубами вирвали перемогу у решти центрів продажів групи компаній Premium Space. 

   

  Цю подорож дівчата з ЖК “Eco House” запам’ятають надовго!

  Такі шалені враження, драйв, яскраві емоції та досвід вони ще не отримували ніколи. Тому що так відпочивати вміють тільки у Premium Space.

   

  У неформальній обстановці було обговорено безліч робочих тем, отримано цінні поради та покращено дружню атмосферу у колективі. Дівчата отримали натхнення на нові звершення та націлені тільки на перемогу.

   

  То ви вже переконались, яка крута корпоративна культура у Premium Space? 

  Ви ще не з нами?