Меню
  UA
  Меню

  Після здачі будинку ще півроку робити ремонт?

  premium

  Ви нас часто питаєте, в якому вигляді ми здаємо квартири? Та ми відповідаємо – квартири здаємо з чорновим ремонтом. Тобто надаємо вам змогу облаштувати оселю під власний смак та комфорт.

  Тобто після здачі будинку ще пів року очікувати на завершення ремонту? – питаєте ви. Так, ви абсолютно праві, тільки є одне «але». Якщо ви довіряєте виконання ремонту відділу додаткових послуг, то ремонт буде зроблений набагато швидше, можливо, навіть до здачі будинку.

  Ми поставили декілька питань представниці відділу додаткових послуг – Катерині.

   

  Катерина, які види робіт ви можете виконати?

  Ми надаємо повний комплекс робіт в технологічній послідовності для  внутрішнього оздоблення Вашої квартири, а саме: дизайн інтер’єру, електромонтажні роботи, улаштування систем опалення, тинькування стін, улаштування стяжки підлоги, всі види малярних робіт, облицювання різноманітними видами плиток, улаштування напільних покриттів та ін.

   

  Який принцип роботи: можна розрахуватись частинами чи необхідно платити одразу всю суму?

  Ремонт квартири розподіляється на етапи в технологічній послідовності, тому і кошти вносяться  за кожен етап роботи окремо, згідно з договором.

   

  Щоб ви порадили при виборі підрядника для ремонту?

  При виборі підрядника для Вашого ремонту, звертайте увагу чи можуть Вам технічно обґрунтувати технологію улаштування та підібрані матеріали, адже часто буває “бо я так робив уже 100 разів”, на жаль всі 100 разів робив не вірно.

  Коли людина розуміє технічні характеристики матеріалу, лише  тоді вона зможе правильно його використати.

  Та виконати цю роботу якісно!

   

  Чому ви кращі за інших?

  Ми створюємо Ваш комфорт, створюємо домівку Вашої мрії! Ми виконуємо високоякісний ремонт, який буде тішити око не один рік! За договором ми несемо гарантійні зобов’язання!

  Звертайтесь до відділу додатковий послуг:

  +380 (97) 446 23 15
  +380 (96) 066 09 57
  вул. Старий бульвар, 21